close-pop-up.svg

Velkommen til våre nye nettsider

logos.png

Velkommen. Vi ruller i disse dager ut splitter nye nettsider som skal inneholde produkter, løsninger og innhold fra våre tre merkevarer. 

Det kan være ting du savner, ting som er under utvikling og ting du syns er kjempebra med våre nye sider, så ta gjerne kontakt om det er noe du føler mangler her. Vi har satt opp en egen tilbakemelding e-post som du kan nå fra forsiden.

Vi gleder oss til å fortsette og bygge videre på vårt nye, samlede nettsted med dine tilbakemeldinger, for sammen bygger vi bedre.

close-pop-up.svg

weberfloor. Alltid rette gulv. Uansett

Weber har et eget team med sertifiserte gulvspesialister som ikke gjør annet enn å montere Weber-gulv, dag ut og dag inn og sikrer deg kvalitetsgulv som holder det de lover.

Ingen leverer flere gulv enn oss. Ingen har større utvalg av produkter og komplette løsninger enn oss. weberfloor er en komplett produktserie for alle typer gulv, fra helt enkle avrettingsløsninger til komplette, sammensatte løsninger for ulike funksjonsgulv med spesielle krav til lyd- og varmeegenskaper, hurtig montering eller annet. Weber har en hel rekke sertifiserte gulventreprenører som har spesialisert seg på våre produkter og løsninger.

Under finner du en oversikt over disse.

Eidsand Industri- og boliggulv Trondheimsveien 182 0570 Oslo Kai Eidsand 90 55 13 13 kaieid@online.no   Østlandet
Grønli & Sønner AS Skjellbekkåsen 31 3720 Skien Are Grønli 95 11 15 48 are-groe@online.no   Øst/Sør
Hummervoll Industribelegg AS Sanddalsringen 5 5225 Bergen Frode Korneliussen 55 92 27 11 frode.k@hummervoll.no  www.hummervoll.no Vestlandet
Hæhre Gulvstøp AS Bergerveien 12 1396 Billingstad Jonny Andersson 91 54 86 36  jonny.andersson@h-gulvstop.no https://h-gulvstop.no/ Østlandet
Industribelegg AS Thornegt. 39 3015 Drammen Snorre Berg 91 56 48 59 post@industribelegg.no www.industribelegg.no Hele Norge
Industrigulvspesialisten AS Leirvikflaten 11 5179 Godvik Geir Berg 92 29 11 90 geir@igs.as www.industrigulvspesialisten.no Vestlandet
Interiørfaghuset T. Lund Bjødnabeen 16 4031 Stavanger Thorstein Lund 92 89 04 14 thorstein@tlund.no www.tlund.no Vestlandet
Malemestrene BMV AS Gammelseterlia 7 6422 Molde Jostein Svendsen 91 19 71 45 post@mbmv.no www.mbmv.no Vestlandet
Malermestrene Indre Østland AS Fåberggaten 140 2615 Lillehammer Geir Bergli 913 95 850 post@malermestrene.no www.malermestrene.no Østlandet
Malermester Kjellsen og Tufte AS Klostergata 43 3732 Skien Øyvind Pettersen 91 16 81 93 post@kjellsentufte.no www.kjellsentufte.no Østlandet
Mestermal AS Lindekleivvegen 18 4700 Vennesla Kristen Larsen 90 58 29 94 kristen@mester-mal.no www.mester-mal.no Sørlandet
Multigulv AS Svenskerudveien 26 1914 Ytre Enebakk Odd Martinsen 91 54 43 01 multigulv@outlook.com www.multigulv.no Østlandet
Murmester Markussen AS Elvevegen 22 3550 Gol Martin Markussen 95 21 74 28 post@murmestermarkussen.no www.poulmarkussen.no Østlandet
Murmester Solberg AS Industriveien 1 3243 Kodal Thomas Solberg 90 76 64 76 thomas@murmestersolberg.no www.murmestersolberg.no Østlandet
Oltedal Golvstøp AS Jakob Askelandsvei 3 4314 Sandnes Magne Iversen 90 53 18 01 magne@oltedalgolv.no www.oltedalgolv.no Vestlandet
Osøren Gulvstøp AS Industrivegen 51 5210 Os Anders Heggeland 90 76 22 33 post@osorengulvstop.no   Vestlandet
Parkettstudio AS Hoffsveien 11 0275 Oslo Alexander Aspheim 95 76 68 17 post@parkettstudio.as www.parkettstudio.as Østlandet
Progulv Enerveien 24 A 1570 Dilling Ole Nesbakken 90 12 11 12 ole@progulv.no www.progulv.no Østlandet
R B Johannesen AS Jomfruvegen 97 5542 Karmsund Bernt Johannesen 98 29 15 90 bernt@rbjas.no  www.rbjas.no Vestlandet
Ragnar Skånøy AS   7100 Rissa Ragnar Skånøy 95 14 41 23 post@skanoy.no www.ragnarskanoy.no Trøndelag
RE Gulvavretting AS Lunnerlinna 14 2730 Lunner Gjermund Rogneby 90 11 86 11 post@regulvavretting.no www.regulvavretting.no Østlandet
RLM AS Askimveien 930 1811 Askim Ronny Lundh 97 74 81 24 ronny@rlm.no www.rlm.no Østlandet
Schwenke & Sønn AS Ringveien 73 9018 Tromsø Thomas Schwenke 909 10 930 thomas@schwenke.no http://schwenke.no Nord-Norge
Søbstad AS Sandmoveien 22 7072 Heimdal Tage Lilleberg 90 14 85 35 tage.lilleberg@sobstad.no www.sobstad.no Trøndelag
TV Gulvavretting AS Fryavegen 214 2647 Sør-Fron Joacim Myhre 979 71 900 post@tvg.as   Hele Norge
Vestfold Gulvavretting Nedre Liavei 32 3080 Holmestrand Bengt Storvik 91 38 89 29 post@vga.no www.vga.no Øst/Sør
Vestnes Norway AS Leirvåggata 1 6902 Florø Jonny Bjørnset 40 40 20 72 jonny@vestnesnorway.com www.vestnesnorway.com Vestlandet
Vikeså Golv AS Kodleberget 5 4389 Vikeså Einar Kjøleberg 91 65 11 30 einar@vgolv.no www.vgolv.no Vest/Sør
Innervegg

Wall Selector fra Gyproc

Her finner du informasjon om Gyproc Wall Selector. Vi hjelper deg med å få tilgang til verktøyet.

Yttervegg/fasade

Effektiv bygging av studenboliger på Hamar

– Vi er veldig godt fornøyde med både løsning, prosess og resultat her på Toneheim Folkehøgskole. Vi kommer til å bruke Glava Pluss System på flere prosjekter, sier Halvor Finstad hos Ecosør.

Driftsoperatør

Til vår glassullfabrikk i Stjørdal søker vi Driftsoperatør