close-pop-up.svg

Velkommen til våre nye nettsider

logos.png

Velkommen. Vi ruller i disse dager ut splitter nye nettsider som skal inneholde produkter, løsninger og innhold fra våre tre merkevarer. 

Det kan være ting du savner, ting som er under utvikling og ting du syns er kjempebra med våre nye sider, så ta gjerne kontakt om det er noe du føler mangler her. Vi har satt opp en egen tilbakemelding e-post som du kan nå fra forsiden.

Vi gleder oss til å fortsette og bygge videre på vårt nye, samlede nettsted med dine tilbakemeldinger, for sammen bygger vi bedre.

close-pop-up.svg

Sertifiserte Weber Gulventreprenører (SWG)

Weber
Weber har et eget team med sertifiserte gulvspesialister som ikke gjør annet enn å montere Weber gulv, dag ut og dag inn, og sikrer deg kvalitetsgulv som holder det de lover.

Her er oversikt

 

OMRÅDE ØSTLANDET
ATG AS Solheimveien 50, 1473 Lørenskog Ivan Kandal 41 26 71 40 ivan@atg.no http://www.atg.no
B. Amlien & Sønn AS Nygårdsveien 37, 1400 Ski Knut Amlien 91 31 71 02 knut.amlien@kamlien.no  
Eidsand Industri- og boliggulv Trondheimsveien 182, 0570 Oslo Kai Eidsand 90 55 13 13 kaieid@online.no  
Hæhre Gulvstøp AS Bergerveien 12, 1396 Billingstad Jonny Andersson 91 54 86 36 jonny.andersson@h-gulvstop.no http://www.h-gulvstop.no
Malermestrene Indre Østland AS Fåberggaten 140, 2615 Lillehammer Geir Bergli 91 39 58 50 post@malermestrene.no http://www.malermestrene.no
Malermester Kjellsen og Tufte AS Klostergata 43, 3732 Skien Øyvind Pettersen 91 16 81 93 post@kjellsentufte.no http://www.kjellsentufte.no
Multigulv AS Svenskerudveien 26, 1914 Ytre Enebakk Odd Martinsen 91 54 43 01 multigulv@outlook.com http://www.multigulv.no
Murmester Dag Arne Nilsen AS Broen 5D, 3170 Sem Jon Olav Sääv 90128513 jonolav@dagarnenilsen.no https://murmesterdagarnenilsen.no
Murmester Dag Arne Nilsen avd. Kongsberg Dyrmyrgata 27, 3611 Kongsberg Steffen Hope 95709014 steffen@dagarnenilsen.no https://murmesterdagarnenilsen.no
Murmester Markussen AS Elvevegen 22, 3550 Gol Martin Markussen 95 21 74 28 post@murmestermarkussen.no http://www.poulmarkussen.no
Murmester Solberg AS Industriveien 1, 3243 Kodal Thomas Solberg 90 76 64 76 thomas@murmestersolberg.no http://www.murmestersolberg.no
Parkettstudio AS Hoffsveien 11, 0275 Oslo Alexander Aspheim 95 76 68 17 post@parkettstudio.as http://www.parkettstudio.as
Progulv Enerveien 24 A, 1570 Dilling Ole Nesbakken 90 12 11 12 ole@progulv.no http://www.progulv.no
RE Gulvavretting AS Lunnerlinna 14, 2730 Lunner Gjermund Rogneby 90 11 86 11 post@regulvavretting.no http://www.regulvavretting.no
RLM AS Askimveien 930, 1811 Askim Ronny Lundh 97 74 81 24 ronny@rlm.no http://www.rlm.no
OMRÅDE ØSTLANDET OG SØRLANDET
Grønli & Sønner AS Skjellbekkåsen 31, 3720 Skien Are Grønli 95 11 15 48 are-groe@online.no  
Vestfold Gulvavretting Nedre Liavei 32, 3080 Holmestrand Bengt Storvik 91 38 89 29 post@vga.no http://www.vga.no
OMRÅDE SØRLANDET
Mestermal AS Lindekleivvegen 18, 4700 Vennesla Kristen Larsen 90 58 29 94 kristen@mester-mal.no mester-mal.no
OMRÅDE SØRLANDET OG VESTLANDET
Vikeså Golv AS Kodleberget 5, 4389 Vikeså Einar Kjøleberg 91 65 11 30 einar@vgolv.no http://www.vgolv.no
OMRÅDE VESTLANDET
Betonggulv AS Gåssandvegen 7, 5212 Søfteland Per Trygve Vangsnes 56 30 41 70 post@betonggulv.no http://www.betonggulv.no
BT Entreprenør AS Postvegen 12, 6018 Ålesund Kjell Olsbø 90 20 48 00 post@btent.no http://www.btentreprenor.no
Hummervoll Industribelegg AS Sanddalsringen 5, 5225 Bergen Frode Korneliussen 55 92 27 11 frode.k@hummervoll.no http://www.hummervoll.no
Industrigulvspesialisten AS Leirvikflaten 11, 5179 Godvik Geir Berg 92 29 11 90 geir@igs.as http://www.industrigulvspesialisten.no
Interiørfaghuset T. Lund Bjødnabeen 16, 4031 Stavanger Thorstein Lund 92 89 04 14 thorstein@tlund.no http://www.tlund.no
Malemestrene BMV AS Gammelseterlia 7, 6422 Molde Jostein Svendsen 91 19 71 45 post@mbmv.no http://www.mbmv.no
Oltedal Golvstøp AS Jakob Askelandsvei 3, 4314 Sandnes Magne Iversen 90 53 18 01 magne@oltedalgolv.no http://www.oltedalgolv.no
R B Johannesen AS Jomfruvegen 97, 5542 Karmsund Bernt Johannesen 98 29 15 90 bernt@rbjas.no http://www.rbjas.no
Vestnes Norway AS Leirvåggata 1, 6902 Florø Jonny Bjørnset 98 29 15 90 jonny@vestnesnorway.com http://www.vestnesnorway.com
OMRÅDE TRØNDELAG
BM Avretting AS Gammelbakken, 7224 Melhus Tage Lilleberg 90 14 85 35 tage.lilleberg@sobstad.no  
Ragnar Skånøy AS 7100 Rissa Ragnar Skånøy 95 14 41 23 post@skanoy.no http://www.ragnarskanoy.no
Søbstad AS Sandmoveien 22, 7072 Heimdal Tage Lilleberg 90 14 85 35 tage.lilleberg@sobstad.no http://www.sobstad.no
OMRÅDE NORD-NORGE
Bogstrand AS Klubbholmen 6C, 9409 Harstad Arild Bogstrand 90 82 20 91 arild@bogstrand.no http://www.bogstrand.no
Schwenke & Sønn AS Ringveien 73, 9018 Tromsø Thomas Schwenke 90 91 09 30 thomas@schwenke.no http://www.schwenke.no
HELE NORGE
Brødr Olsen Mur & Bygg AS Postboks 104, 4297 Skudesneshavn Odd Inge Olsen 91 31 34 53 odd-inge@br-olsen.no http://www.br-olsen.no
Industribelegg AS Thornegt. 39, 3015 Drammen Snorre Berg 91 56 48 59 post@industribelegg.no http://www.industribelegg.no
TV Gulvavretting AS Fryavegen 214, 2647 Sør-Fron Joacim Myhre 97 97 19 00 post@tvg.as