close-pop-up.svg

Sertifiserte Weber Gulventreprenører (SWG)

Weber
Weber har et eget team med sertifiserte gulvspesialister som ikke gjør annet enn å montere Weber gulv, dag ut og dag inn, og sikrer deg kvalitetsgulv som holder det de lover.
Dokumentasjon
Sertifiserte Weber Gulventreprenører (SWG)
Last ned (PDF, 154 KB)

Her er oversikt

Sertifiserte Weber Gulventreprenører (SWG)

OMRÅDE ØSTLANDET
ATG AS Solheimveien 50 1473 Lørenskog Ivan Kandal 41267140 ivan@atg.no atg.no
B. Amlien & Sønn AS Nygårdsveien 37 1400 Ski Knut Amlien 91317102 knut.amlien@kamlien.no  
Eidsand Industri- og boliggulv Trondheimsveien 182 0570 Oslo Kai Eidsand 90551313 kaieid@online.no  
Hæhre Gulvstøp AS/Stenseth & RS AS Smemyrveien 1 3474 Åros Jonny Andersson 91548636 jonny@stenseth-rs.no h-gulvstop.no
Floorfiller AS Skogbrynet 1 B 0283 Oslo Patrik Wahlman 92776664 patrik@floorfiller.no floorfiller.no
Malermestrene Indre Østland AS Fåberggaten 140 2615 Lillehammer Geir Bergli 91395850 post@malermestrene.no malermestrene.no
Malermester Kjellsen og Tufte AS Klostergata 43 3732 Skien Øyvind Pettersen 91168193 post@kjellsentufte.no kjellsentufte.no
Murmester Dag Arne Nilsen AS Broen 5D 3170 Sem Jon Olav Sääv 90128513 jonolav@dagarnenilsen.no murmesterdagarnenilsen.no
Murmester Dag Arne Nilsen avd. Kongsberg Dyrmyrgata 27 3611 Kongsberg Steffen Hope 95709014 steffen@dagarnenilsen.no murmesterdagarnenilsen.no
Murmester Markussen AS Elvevegen 22 3550 Gol Martin Markussen 95217428 post@murmestermarkussen.no www.poulmarkussen.no
Murmester Solberg AS Industriveien 1 3243 Kodal Thomas Solberg 90766476 thomas@murmestersolberg.no murmestersolberg.no
Oslo Gulvavretting AS Pilestredet 73 0354 Oslo Lars Jørgen Kroken 92695596 post@oslogulvavretting.no oslogulvavretting.no
Parkettstudio AS Hoffsveien 11 0275 Oslo Alexander Aspheim 95766817 post@parkettstudio.as parkettstudio.as
ProGulv Enerveien 24 A 1570 Dilling Ole Nesbakken 90121112 ole@progulv.no www.progulv.no
RE Multigulv AS Svenskerudveien 26 1914 Ytre Enebakk Odd Martinsen 91544301 odd@remultigulv.no  
Rette Gulv AS Sandstuveien 70 0680 Oslo Steinar Engebretsen 05450 post@rettegulv.no rettegulv.no
RLM AS Askimveien 930 1811 Askim Ronny Lundh 97748124 ronny@rlm.no rlm.no
OMRÅDE ØSTLANDET OG SØRLANDET
Grønli & Sønner AS Skjellbekkåsen 31 3720 Skien Are Grønli 95111548 are-groe@online.no  
Vestfold Gulvavretting Nedre Liavei 32 3080 Holmestrand Bengt Storvik 91388929 post@vga.no vga.no
OMRÅDE SØRLANDET
Mestermal AS Lindekleivvegen 18 4700 Vennesla Kristen Larsen 90582994 kristen@mester-mal.no mester-mal.no
OMRÅDE SØRLANDET OG VESTLANDET
Vikeså Golv AS Kodleberget 5 4389 Vikeså Einar Kjøleberg 91651130 einar@vgolv.no vgolv.no
OMRÅDE VESTLANDET
Betonggulv AS Gåssandvegen 7 5212 Søfteland Per Trygve Vangsnes 56304170 post@betonggulv.no betonggulv.no
BT Entreprenør AS Postvegen 12  6018 Ålesund Kjell Olsbø 90204800 post@btent.no btentreprenor.no
Hummervoll Industribelegg AS Sanddalsringen 5 5225 Bergen Frode Korneliussen 55922700 frode.k@hummervoll.no hummervoll.no
Industrigulvspesialisten AS Leirvikflaten 11 5179 Godvik Geir Berg 92291190 geir@igs.as industrigulvspesialisten.no
Interiørfaghuset T. Lund Bjødnabeen 16 4031 Stavanger Thorstein Lund 92890414 thorstein@tlund.no tlund.no
Malemestrene BMV AS  Gammelseterlia 7 6422 Molde Jostein Svendsen 91197145 post@mbmv.no mbmv.no
Oltedal Golvstøp AS Jakob Askelandsvei 3 4314 Sandnes Magne Iversen 90531801 magne@oltedalgolv.no oltedalgolv.no
R B Johannesen AS Jomfruvegen 97 5542 Karmsund Bernt Johannesen 98291590 bernt@rbjas.no rbjas.no
Vestnes Norway AS Leirvåggata 1 6902 Florø Jonny Bjørnset 40402072 jonny@vestnesnorway.com vestnesnorway.com
OMRÅDE TRØNDELAG
BM Avretting AS Gammelbakken  7224 Melhus Tage Lilleberg 90148535 tage.lilleberg@sobstad.no  
Ragnar Skånøy AS   7100 Rissa Ragnar Skånøy 95144123 post@skanoy.no ragnarskanoy.no
Søbstad AS  Sandmoveien 22 7072 Heimdal Tage Lilleberg 90148535 tage.lilleberg@sobstad.no sobstad.no
OMRÅDE NORD-NORGE
Bogstrand AS Klubbholmen 6C 9409 Harstad Arild Bogstrand 90822091 arild@bogstrand.no bogstrand.no
Schwenke & Sønn AS Ringveien 73 9018 Tromsø Thomas Schwenke 90910930 thomas@schwenke.no schwenke.no
HELE NORGE
Brødr Olsen Mur & Bygg AS Postboks 104 4297 Skudeneshavn Odd Inge Olsen 91313453 odd-inge@br-olsen.no br-olsen.no
Industribelegg AS Thornegt. 39 3015 Drammen Snorre Berg 91564859 post@industribelegg.no industribelegg.no
TV Gulvavretting AS Fryavegen 214 2647 Sør-Fron Joacim Myhre  97971900 post@tvg.as